למדו את ילדכם לשחות ב-30 יום
קורס דיגיטלי בשיטת הכוכבים

בואו לגלות את השיטה המהפכנית בעזרתה תלמדו את ילדכם לשחות כמו אלופים!

איך זה עובד?

תוכנית מסודרת

שיעורים קלים להבנה להורים שרוצים ללמד את ילדיהם לשחות

קורס דיגיטלי חדשני, מבוסס לימוד חוויתי, הכולל הסברים מפורטים וסרטוני וידאו

- קבלת כל הכלים הנדרשים לתרגול, כדי להפוך את הילד לשחיין מעולה
- שימוש בשפה מעצימה המאפשרת לכל ילד לראות את היכולות שלו ולהכיר בהן

דרכים יצירתיות ומתגמלות לעודד את הילדים

ליהנות ולהשתפר בסביבת המים

למי זה מתאים?
נגן וידאו

התוכנית פותחה על ידי הדר פריש, מדריכת שחייה מנוסה, בעלת בית
ספר לשחייה, ומטפלת רגשית-קוגניטיבית לילדים ומבוגרים.

זה מה שהורים מספרים על הקורס

גלעד
״הבן שלי רק חיכה לשיעורי השחייה המשותפים שלנו ובכל פעם סיפר לחברים שלו בהתלהבות״
רחלי

״הבת שלי למדה לשחות תוך זמן קצר, ואני זכיתי לזמן איכות איתה״

דנה

״לימדתי את שתי הבנות שלי, בנות 4 ו-7, לפי שיטת הכוכבים ושתיהן יודעות לשחות מצויין. ממליצה לכל אמא״

שי

״ממליץ בחום! בהתחלה הייתי סקפטי לגבי קורס שחיה אונליין, אבל כבר אחרי התרגול הראשון הבנתי שטעיתי והבן שלי למד לשחות תוך חודש״

שירן

ממליצה בחום על הקורס הזה, גם זמן איכות וגם לימדתי את הבן שלי לשחות. פשוט חוויה!אורית

עשינו 6 שיעורים, הבת שלי, 9.5 פחדה להכניס ראש למים, ובזכות הקורס היא צוללת חופשי, עושה חץ מהקיר ונשימות מתחלפות. תודה רבה לכם!!

מחיר מיוחד לרגל ההשקה
וגישה ללא הגבלה! 

₪699 ₪349

קניה מאובטחת
אני הדר פריש, והגיע הזמן שנכיר

הורים יקרים (וגם סבים וסבתות, דודים ודודות וכל מי שהגיע לכאן)
בסרטונים הבאים אלמד אתכם, בצעדים פשוטים ומדויקים, כיצד ללמד את ילדכם לשחות.
אך לפני שנתחיל, אשמח לספר לכם קצת על עצמי.

אני מדריכת שחייה, מטפלת רגשית במים, ומטפלת קוגניטיבית התנהגותית (CBT).
לאורך שנותיי הרבות במקצוע פגשתי אלפי ילדים, לימדתי אותם כישורי שחייה, וראיתי כיצד השחייה מייצרת אצלם מוטיבציה, מעצימה אותם ומקנה להם ביטחון עצמי שמתבטא במים וגם מחוץ להם.

שיטת הכוכבים – חיבור בין גוף, נפש ומים
אני מאמינה שלמים יש השפעה מאוד גדולה על הגוף והנפש שלנו. לפני הרבה שנים פיתחתי את ״שיטת הכוכבים״, המחברת בין לימודי שחייה לעולם האימון הקוגניטיבי והטיפול הרגשי – ויוצרת חוויה מקצועית, מעשירה ומחזקת בבריכה. השיטה משתמשת במטאפורות ובדמיון של הילדים, על מנת ללמד אותם את סגנונות השחיה השונים בקלות ובהנאה גדולה, ולהקנות להם יכולות שחיה מעולות.

זה לא עוד קורס שחייה. זה שינוי מחשבתי. שנקפוץ למים?

 • שאלות ותשובות
  • למי מיועד הקורס?

   הקורס מיועד להורים לילדים מגילאי 4 ומעלה, גם למי שלא למדו כלל לשחות וללא הרגלי מים, וגם לילדים שיודעים לשחות ברמה כזו או אחרת, או למדו לשחות בעבר, ורוצים לשפר את השחייה שלהם ו/או ללמוד סגנון שחיה נוסף. הקורס מלווה את ההורה צעד אחר צעד בשיטה קלה ליישום, ומאפשר לכל אחד ללמד את הילד שלו שחיה או לשפר את השחייה שלו, תוך חיבור מיוחד בין ההורה לילד.

  • מה הילד מקבל מהקורס?

   הילד מקבל בקורס את כל הכלים לשחייה, מהרגלי מים בסיסיים, דרך יכולת צלילה נכונה, ועד סגנונות שחייה כמו חזה וחתירה באופן קל וחווייתי.

  • אם הילד שלי כבר למד שחייה?

   גם אם הילד למד שחייה בעבר, הוא יוכל לשפר את יכולות השחייה שלו. בנוסף, בדרך כלל לאחר קורס שחיה בסיסי, הילד יודע סגנון שחיה אחד, וקורס זה מאפשר לו ללמוד סגנון נוסף, באופן קל וחווייתי.

  • ואם אני כהורה לא שחיין טוב?

   אתה לא צריך להיות שחיין טוב בשביל ללמד את הילד שלך שחיה. השיעורים קלים להבנה ונותנים לך כהורה את הכלים הנדרשים להפוך את הילד שלך לשחיין מעולה.

  • כמה זמן אורך הקורס?

   הקורס בנוי מסרטונים קצרים של מספר דקות בודדות לכל שיעור, מה שמאפשר להורה להתכונן לכל אימון זמן קצר לפני התרגול. התרגול עם הילד אורך 10-15 דקות (עבור כל תרגול). חלק מהתרגולים צריכים להיעשות מספר פעמים עד להפנמה על ידי הילד. חשוב לזכור כי לכל ילד קצב הלמידה שלו. אנו ממליצים להתמיד ולקיים תרגול עם הילד לפחות פעם או פעמיים בשבוע.

 • השימוש בקורס
  • מה אני אמור לעשות לאחר שנרשמתי לקורס?

   לאחר הרישום לקורס תוכל להיכנס לכל תכני הקורס בכל זמן ובכל מקום שתרצה.
   הקורס מחולק ל-3 שלבים ואני ממליצה לצפות קודם בכל סרטוני השלב הרלוונטי לכם, ולפני כל תרגול עם הילד, לצפות בסרטון המתאים.

   אם לילד אין כל ניסיון, גם אם הוא מרגיש כמו דג במים וגם אם הוא פוחד, אני ממליצה לעבור על השלב הראשון, על מנת לפתח אצל הילד את שלב הרגלי המים בצורה הנכונה, ולאפשר לו לצלול ולנשום במים בצורה הנכונה.

   במידה והילד למד בעבר שחיה, ואתם רוצים לחזק את הידע הקיים אצלו או ללמד אותו סגנון נוסף, אתם יכולים לעבור לשלב השני והשלישי (כוכב שני: שחיית חזה; כוכב שלישי: שחיית חתירה)

  • ואם יש לי שאלות?

   אנחנו כאן כדי לעזור, אתם תמיד מוזמנים למלא פרטים בטופס שבתחתית האתר או לשלוח לנו אימייל ל: Hadar@thestarsmethod.co.il עם שאלות רלוונטיות.

  • כמה זמן אני צריך לתרגל עם הילד עד שהוא מסיים כל שלב בשיטת הכוכבים?

   קצב הלמידה אצל כל ילד הוא אחר, וכל אחד צריך להתאים את הזמן שלו בלימוד והבנת טכניקת השחייה. אני ממליצה לקחת את הזמן הזה בקצב הדרוש לילד, לא צריך להילחץ ובטח לא להאיץ בילד, וגם אם הוא מתקדם ממש מהר, לפעמים צריך קצת להאט את הקצב על מנת לוודא כי כל שלב הוטמע בילד באופן מלא.

   תזכרו, כי ללמוד שחיה זאת חוויה, ואין מה למהר, תהנו מהחוויה.

  • האם להתאמן כל פעם רק על שיעור אחד או אפשר לחבר כמה שיעורים ביחד?

   אני ממליצה לאמן את הילד שלב אחרי שלב, ובכל פעם שלב אחד, כשבכל ביקור בבריכה מומלץ לחזור על דברים שלימדתם אותו בשיעורים קודמים ואחר כך ללמוד משהו חדש. בדרך זאת הילד יטמיע את הדברים הנלמדים באופן פרקטי ואיכותי.

   זה גם תלוי ביכולת הריכוז של הילד וביכולת וברצון שלו להמשיך וללמוד או לעבור גם לעשות כיף וגם לשחק בבריכה. אם אתם מרגישים שהילד עדיין מרוכז והוא הטמיע את הדברים שנלמדו אתם יכולים ללמד אותו שלב נוסף.

   תזכרו: אין מה למהר ובכל שלב ושלב חשוב שהילד יתאמן ויטמיע את כל מה שנלמד עד עכשיו.

  • האם צריך לזכור בעל פה כל שלב?

   הקורס מחולק לשיעורים קצרים, אשר יאפשרו לכם להבין בקלות ולזכור כל שלב ושלב, ומאפשרים לכם לחזור במהירות ולצפות בכל שלב שצפיתם בלי לבזבז זמן.

 • רכישת הקורס
  • האם אני יכול לקנות את הקורס כמתנה למישהו אחר?

   הקורס הוא מתנה נהדרת לכל הורה, ונקנה על ידי ההורים והסבים והסבתות על מנת לתת לילדים כלים נהדרים להסתדר במים. אם ברצונכם לקנות את הקורס כמתנה, ליחצו על ״שלח מתנה״ בטופס ההזמנה, הכניסו את המייל של מקבל המתנה, הכניסו מלל פרטי שיסביר להם ממי קיבלו את המתנה וסיימו את ההזמנה.

  • האם התשלום מאובטח?

   כל התשלומים מאובטחים על ידי פרוטוקול (SSL (Secure Soket Layer. מדובר בפרוטוקול אבטחה מחמיר המאפשר לכם לבצע רכישות אונליין ללא כל חשש.

  • מהי מדיניות הביטולים?

   לצורך ביטול וקבלת החזר מלא, יש לשלוח אלינו בקשה לביטול הרישום, וזאת עד 30 יום מביצוע התשלום. ניתן לשלוח את הבקשה לכתובת הבאה: Hadar@thestarsmethod.co.il

  • מהן אפשרויות התשלום?

   אנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי, כמו כן ניתן לשלם גם פייפאל ואפל פיי.

  • האם צריכים אביזרי עזר לצורך הלימוד?

   בתחילת הקורס ובכל שלב אני מסבירה אילו אביזרים נדרשים. באופן עקרוני לאורך הקורס תצטרכו: משקפת, כובע ים (לילד עם שיער ארוך, בשביל שהשיער לא יפריע לו), בננה, מצוף, ולילדים קטנים אני ממליצה גם מצופי גב. הסברים על האביזרים הנדרשים תוכלו לראות בסרטוני הפתיחה של הקורס.

הרשמה לשיעור ניסיון
איפוס סיסמה